Nasze swetry Pafos

Nasze swetry polskiej produkcji. Tanio czy drogo ?

W odpowiedzi na wiele waszych wiadomości postaramy się rozwiać wasze wątpliwości.

➡️Dlaczego tak drogo ?

Większość naszych swetrów to polska produkcja i naturalny skład. Każdy z nich ma opis na stronie. Są to swetry polskiej produkcji wykonane z najwyższej jakości wełny. Taki sweter będzie z Tobą na lata ? Często możecie dostać tańszy produkt, który jest jednak jego importowanym odpowiednikiem.

➡️Dlaczego tak tanio ?

Podsyłacie mi zdjęcia z innych sklepów i pytacie, czy to te same swetry. Najlepiej porównać ich składy. Swetry kupujemy u samego producenta, przez co omijamy marże pośredników i możemy wam je zaproponować w niższej cenie. Spotkaliśmy się z tym, że niektórzy przeszywają metki i sprzedają je jako swoje drożej… Wolny rynek, wasz wybór, sami zdecydujecie gdzie chcecie kupić.

➡️ Dlaczego są wyjątkowe ?

Jak założysz to się przekonasz 😉

Nasze swetry polskiej produkcji to między innymi:

sweter inez ecru
Inzez ecru
Julia Karmel
Julia Karmel
Sweter polskiej produkcji Panther
Panther
Sweter polskiej produkcji Mila puder
Mila puder
Sweter polskiej produkcji Pafos beż
Pafos beż

➡️ Jak długo będziesz czekać na swoje zamówienie ?

W większości swetry mamy od ręki ale czas na produkcje jednego z nich to dwie godziny, w związku z tym i dużym na nie zapotrzebowaniem często są robione pod zamówienie i wtedy w przypadku ich braku na stanie musimy je dla was zamówić. Na stronie pod każdym swetrem jest informacja czy jest dostępny na stanie czy na zamówienie. W wypadku opcji na zamówienie czas realizacji z jednego dnia roboczego może się wydłużyć do trzech dni. W tym tygodniu w związku z długim weekendem swetry uzupełniamy w środę, wiec będą u was maksymalnie w piątek a w kolejnym tygodniu w poniedziałek i środę.
Jeśli chcesz na miejscu otrzymać konkretny kolor – najlepiej zadzwoń, sprawdzimy czy jest a w przypadku braku sprowadzimy go dla Ciebie jak najszybciej

Powiadomienie o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny. Po prostu zostaw swój adres e-mail.
Email Nie udostępnimy Twojego adresu nikomu innemu.